>

» Sonay Emlak Gayrimenkul Kimdir ?SONAY EMLAK GAYRİMENKUL, Yatırım Danışmanlığı konusunda hizmet veren, Ulusal bir organizasyondur. Gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış kurucuları, Ekspertiz ( Değerleme ) uzmanları ve yardımcı personel kadrosuna sahip olan şirketin Merkezi İSTANBUL SİLİVRİ DE Bulunmaktadır. Kurulduğu 2010 yılından itibaren Emlak sektörünü Dünyada ve Türkiye’de araştırarak şu andaki yapısını oluşturmuş bir kuruluş olup, Gayrimenkul ile ilgili Danışmanlık, Proje Yönetimi, Gayrimenkul Geliştirme / Yatırım, Alım-Satım-Kiralama ve Hizmetleri yapmaktadır. Kurumsal olarak büyük projelere tanıtım ve pazarlama hizmetleri vermektedir. SONAY EMLAK GAYRİMENKUL, gerektiğinde konusunda uzman yerli ve yabancı firmalarla da işbirliği yapmaktadır.

Daha önce hiç emlakçılık yapmamış ancak her biri kendi alanlarında kariyer sahibi bir gurup girişimcinin önderliğinde kurulan SONAY EMLAK GAYRİMENKUL kuruluşundan günümüze Gayrimenkul sektörünü sağlıklı hale getirme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Organize çalışma koşulları içinde önemli bir yer tutan Büyük Web veri tabanı, Bilgi işlem ve İletişim ağı Merkez ve Bölge ofislerinde hazır ve işler durumda hizmet vermektedir.

İlkeli, deneyimli ve çağdaş bir kuruluş olan SONAY EMLAK GAYRİMENKUL, aynı nitelikte olan ve aynı amacı taşıyan Kuruluş ve Kişilere, Bölge ofisi olarak birlikte çalışmayı önermektedir.

Şirketin ana hedefi; kamu ve özel sektörün Gayrimenkul Geliştirme ve Proje Yönetimi, Alım-Satım-Ekspertiz konularındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve sorunlarına kalıcı çözümler geliştirmek için verimli, etkin ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir.


Misyonumuz

Gayrimenkul yatırımı alanında güvenilir bir organizasyon olarak müşterilerimizin yatırımlarının başarıya ulaşmasını sağlamak, verimliliğini artırmak, kendi işine odaklanmasını sağlamak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz, bölge ofislerimiz ve Gayrimenkul danışmanlarımızla birlikte tüm yurt ve dünya çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.


Vizyonumuz

Türkiye’de Gayrimenkul yatırımı alanında güvenilir ve öncü bir Gayrimenkul Yatırım Organizasyonu olmak. Sistemimizi yavaş ve doğru adımlarla bölge ofislerimiz ve tüm çalışanlarımızla birlikte Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamak.Felsefemiz

Dürüstlük: Müşteri ilişkilerinde, ödemede ve bilgilendirmede üzerinde en önemle durulan husus dürüstlüktür.

Şeffaflık: Satışlar kapalı kapılar ardında değil, alıcı ve satıcının yüz yüze pazarlık edebileceği toplantılarda yapılır.

Tanıtım: Satışlardaki mevcut başarısını, tanıtım faaliyetlerindeki etkinliğinden kazanan SONAY EMLAK GAYRİMENKU, gerek katalog basım, reklam, tanıtım ve dağıtımıyla gerek internetteki sitesiyle ve gerekse müşteri portföyüyle geniş kitlelere ulaşabilmektedir.

Gizlilik: Müşteri ilişkileri her safhada gizli tutulduğu gibi müşteri isterse gayrimenkulü Gizli Portföy olarak satışa sunulur.

Sürat: Müşteri temsilcilerinin çokluğu ve “ORTAK PORTFÖY” satışları müşteri gayrimenkulünün süratli bir şekilde satılmasını sağlar.

Rayiç Fiyat: Rezerv fiyat tespiti piyasa koşulları göz önünde bulundurularak yapılır. Bizim için gerçek değer alıcının verdiği fiyattır.